Iste ste si všimli, že z dielne Mad Ram Tattoo vychadza veľa tetovaní s inšpiráciou v komixových charakteroch. Áno, je tomu tak. Milujeme komixy a ešte viac na koži našich zákazníkov. Tento článok má slúžiť ako inšpirácia, ak zvažujete motív tetovania s vašou obľúbenou postavou z komixov, ale aj ako nápoveda, ktorý charakter patrí do ktorej rodiny.

 

Marvel

Martin Goodman založil spoločnosť založil v roku 1938 pod menom Timely comic, avšak pravá “marvelovská” éra sa začala až v roku 1961 s vydaním “The fantastic Four”. Jej autorom bola medzi inými aj nebohá legenda – Stan Lee. Medzi hrdinov z dielne Marvel patria Iron Man, Captain America, the Hulk, Thor, Spider-Man, Black Panther, Doctor Strange, Wolverine, the Silver Surfer, Daredevil, Ghost Rider, the Punisher and Deadpool, a tímy ako the Avengers, the X-Men, the Fantastic Four, the Midnight Sons and the Guardians of the Galaxy, a samozrejme záporáci ako Thanos, Doctor Doom, Magneto, Ultron, Green Goblin, Red Skull, Loki, Doctor Octopus a Venom. Prezrite si abecedný zoznam všetkých charakterov z dielne Marvel.

Prezrite si Marvel postavy z dielne Mad Ram Tatoo:

 

DC comics

V roku 1934 uzrelo svetlo sveta spoločnosť DC comics, ktorej iniciály skrývajú pomenovanie “Detective comics”. Od roku 1967 vydavateľstvo funguje ako dcérska spoločnosť gigantov Warner Bros. Ako najväčšie a najstaršie vydavateľstvo majú na svedomí zrodenie komixových ikon ako Batman, Supeman, Wonder Woman, Flash, Green Lantern, Martial Manhunter, Nightwing, Green Arrow, Aquaman, Hawkman, Cyborg a Supergirl. Väčšina scén z komuxov sa odohráva v fiktívnom priestore “DC Universe”, napríklad je to dejisko pre Justice League, Suicide Squad a Teen Titans. Z dielne tvorcov vydavateľstva vyšli aj legendárni “záporáci” ako The Joker, Lex Luthor, Catwoman, Darkseid, Sinestro, Brainiac, Black Adam, Ra’s al Ghul a Deathstroke. Prezrite si abecedný zoznam všetkých charakterov z dielene DC Comics.

Prezrite si DC Comics postavy z dielne Mad Ram Tattoo:

Ak ste fanúšikmi hrdinov či záporných hrdinov z komixov, pokojne si nechajte zvečniť svojeho obľúbenca na kožu v štúdiu, ktoré je Marvel and DC Comic friendly. Napíšte nám na info@madramtattoo.sk.