O tom, ako sa postarať o nové tetovanie sme už písali v článku Tetovanie vs. blednutie, Tetovanie v lete alebo na podstránke Ako sa starať o tetovanie. Tentokrát vám v článku predstavíme výber videonávodov od renomovaných tattoo umelcov, štúdií a vloggerov. 

 

Sprievodca starostlivosťou o nové tetovanie

Pravdepodobne najkomplexnejší návod, s ktorým sme sa na Youtube stretli. Dozviete sa o základoch starostlivosti, čo robiť pred tattoo session a tesne po nej a ako sa starať o tetovanie z dlhodobého hľadiska. Video je v anglickom jazyku.

 

Ako spať s novým tetovaním?

Dôležitá téma, ktorej sa nevenuje toľko pozornosti – spánok s novým tetovaním. Vo videu nájdete aj niekoľko úvah a tipov na kvalitnú starostlivosť o tetovanie, dokonca aj keď tých, ktorí doma majú štvornohého miláčika.

 

Ako sa pripraviť na tattoo session?

Videonávod s tipmi ako sa pripraviť na tattoo session tak, aby ste boli absolútne pripravení na tetovanie. V tomto videu nájdete všetky kroky, ktoré autor robí v súvislosti s prípravou na tetovanie týždeň predtým, noc predtým a deň po sedení Dodržiavanie týchto krokov pomôže a uľahčí celý proces nielen vám, ale aj tattoo umelcom.