Je pre nás nesmierne dôležité, aby (budúci) zákazníci poznali príbeh, ktorý stojí za každým jedným tetovaním. Každé má svoj príbeh. Tetovanie je proces, ktorý má v Mad Ram Tattoo svoj zaužívaný postup:

I. Konzultácia

Je bezplatná. Vo väčšine prípadov majú klienti už vopred pripravenú ideu o tetovaní – motív, miesto a veľkosť tetovania. Niekedy nám klienti pre inšpiráciu pošlú prácu, ktorú našli na internete a oslovila ich. V ideálnom prípade si klienti vyberú hotový motív z dielne Mad Ram Tattoo. Čo sa týka miesta a veľkosti tetovania – snažíme sa klientom radiť podľa našich skúseností – aby motív esteticky dopĺňal anatómiu tela.

II. Návrh tetovania + termín

Najkreatívnejšia časť každého tatéra. Keďže v štúdiu zastávame originalitu, o motíve klienta diskutujeme a hľadáme spoločné riešenie. Komunikácia prebieha najčastejšie cez správy na Facebook stránke alebo cez mail. Už počas vytvárania návrhu bookujeme voľný termín, na ktorý sa pár týždňov čaká. Do termínu návrh sfinalizujeme a odsúhlasíme.

III. Tetovanie

Deň D. Nič nebude tak ako predtým 🙂 Žiaden strach, v tetovacom štúdiu vládne dobrá atmosféra. Pre klientov máme k dispozícii grátis malé občerstvenie (nápoje, niečo pod zub) či film na skrátenie si času pri tattoo session.  Dokonca si so sebou môžete zobrať morálnu podporu – dvojnohú, štvornohú veľmi nie kvôli hygiene.

IV. Inštrukcie a aftercare

Nič nenechávame na náhode. Hneď po skončení tattoo session, klient dostáva grátis vzorky prípravkov na dezinfekciu a ošetrovanie + dôležité info, ako sa má o nové tetovanie starať. Zároveň môžete kedykoľvek skonzultovať priebeh hojenia aj počas najbližších týždňov.

Tot vsio. Akékoľvek otázky radi zodpovieme. Stačí, keď sa po zavolaní zastavíte priamo v štúdiu na Dolnej 9 alebo nám napíšte, odpovedáme rýchlosťou blesku 😉