Do tetovacích štúdií chodia všetky typy klientov. Od tattoo “panicov / panien” až po ostrieľaných harcovníkov. V Mad Ram Tattoo ste samozrejme všetci vítaní, taktiež aj vaše otázky cez e-mail alebo Facebook stránku štúdia. Existuje však pár archetypov klientov, ktoré v štúdiách “milujeme” a radi sa s vami podelíme o ich charakteristiku.

Klient, ktorý nevie čo chce

Tetovanie je trvalá záležitosť na celý život, tu nie je o čom. Avšak, ak človek nemá ani poňatia aký motív tetovania chce, kam ho chce na tele umiestniť, je aj zámer nechať si spraviť tetovanie jednoducho málo. Tatér má klienta usmerniť, skonzultovať, v ideálnom prípade vytvoriť návrh na mieru a vo návrh čo “najvieryhodnejšie” vytetovať.

2067

Klient, ktorý si dá vytvoriť návrh a po vyčíslení ceny si to rozmyslí

Námety šité 100% na mieru klienta. To je zásada Mad Ram Tattoo. Avšak originalita má svoju hodnotu, ktorá sa nezjednáva. Niektorí klienti si dokonca nechajú nakresliť návrh podľa špecifických požiadaviek, po jeho vzhliadnutí žasnú nad prevedením a po vyčíslení ceny odchádzajú. Bez tetovania. Tattoo artist strávil nad návrhom pár hodín a už len ťažko nájde niekoho, kto si hotový návrh dá vytetovať.  Smutné.

Mad Ram meme

Klient, ktorý má nerealistické očakávania

“Chcel by som si nechať vytetovať mandalu na bruško malíčka na nohe. Zvládnete to?” Odpoveď znie: “Nie”. Našim klientom odporúčame, nech sa inšpirujú prácami v galérií na webstránke alebo Facebook stránke. Referenčné práce poskytnú realistický obraz na to, čo vám dokážeme vytetovať. Prípadne sa inšpirujte na webe alebo Instagrame. Je tam toho na mraky.

2066

Klient, ktorý si so sebou prinesie bandu fanúšikov

Je úplne prirodzené, keď si so sebou na tattoo session vezmete kamaráta. Kľudne aj dvoch. Ale banda zvedavých očí nalepených na mašinke nerobí dobre ani tatérovi a v konečnom dôsledku ani klientovi, ktorý sa necháva kérovať. Tot vsio.

Groupies-

Klient, ktorý príde “pod parou”

Opäť opakujeme – tetovanie je vážna vec. Zostane s vami po celý život. Preto je dobré prísť na tattoo sedenie dobre vyspatý, pozitívne naladený a hlavne triezvy. Niektorí experti už k nám do štúdia prišli v minulosti pod vplyvom alkoholu či “po opici”. Na jednej strane to značne komplikuje komunikáciu s tatérom a na druhej strane sa koža a krv pod tetovacou mašinkou správajú nepredvídateľne.

61763349

Tento článok má čisto informatívny charakter. Samozrejme, že ste všetci vítaní. Najbližší voľný termín si objednáte na čísle 0918 939 833. Tešíme sa na vás 😉 Roman